Koupelnová svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Koupelnová svítidla
| 1 |
|
Rabalux 3439 LED koupelnové stropní svítidlo LUCAS LED/24W/230V |
ihned k expedici
|
377 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5897 LED Nástěnné koupelnové svítidlo JOHN 1xLED/12W/230V |
ihned k expedici
|
931 Kč | |
| 3 |
|
Eglo 99265 LED Koupelnové stropní svítidlo FUEVA 5 LED/20W/230V IP44 |
skladem
|
959 Kč |
Celkem 41 produktů
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5720 LED Koupelnové osvětlení zrcadla SILAS 1xLED/12W/230V
ihned k expedici
1 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Styl: | Koupelna/ moderní |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 12W, 840lm, 4000K, IP44, 60cm, černá
ihned k expedici
1 090 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 840 lm |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 3439 LED koupelnové stropní svítidlo LUCAS LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
377 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Světelný tok: | 1560 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5897 LED Nástěnné koupelnové svítidlo JOHN 1xLED/12W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
931 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1080 lm |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo (94884) LED koupelnové stropní svítidlo WASAO 1 4xLED/5,4W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 676 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Světelný tok: | 2040 ml |
Koupelnové nástěnné svitidlo
Eglo (96064) LED Koupelnové svítidlo PANDELLA 1 LED/7,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
789 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 7.4 W |
| Světelný tok: | 900 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5721 LED Koupelnové zrcadlové osvětlení JOHN 1xLED/12W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
891 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1080 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 1464 Albina LED/18W/230V IP23
Poslední kus
ihned k expedici
1 478 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Světelný tok: | 900 lm |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 5896 LED Stropní koupelnové svítidlo ANTONIA 4xLED/6W
Poslední kus
ihned k expedici
2 318 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Světelný tok: | 2200 lm |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo (94881) LED koupelnové stropní svítidlo WASAO 1 1xLED/5,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 035 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Světelný tok: | 510 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Ledko (LEDKO/00277) LED koupelnové svítidlo BAGNORA, LED, 10W, 610 lm, 3000 (K), IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 044 Kč
| Energetická třída: | A |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 610 lm |
Koupelnové stropní svítidlo
Philips (3434687P0) LED koupelnové svítidlo LED/12W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 032 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1200 lumenů |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 5494 LED Koupelnové bodové svítidlo GEORGE 2xLED/5,6W/230V lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 889 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 5.6 W |
| Světelný tok: | 1120 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Eglo 98907 Pandella 1 LED Koupelnové osvětlení zrcadla LED/7,4W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 054 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 7.4 W |
| Světelný tok: | 90 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5732 John 930lm, 3000K, 486mm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
858 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 930 lm |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 2168 EVAN LED Koupelnové stropní svítidlo LED/18W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 420 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Světelný tok: | 1750 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Top Light KANSAS XL LED IP44 7,5W 4000K 50x11x4cm
Poslední kus
ihned k expedici
613 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Styl: | Moderní |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Eglo (94713) LED koupelnové svítidlo GITA 2 1xLED/16W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
A +
Poslední kus
A +
ihned k expedici
1 912 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Philips (3434211P0) LED koupelnové nástěnné svítidlo Seabird 34342/11/P0 1x4,5W
Poslední kus
ihned k expedici
1 314 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Světelný tok: | 500 lm |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 95282 LED koupelnové svítidlo LED CAPRI 1xLED/11W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 083 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Světelný tok: | 850 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Kanlux (26683) ASPËN LED koupelnové IP44, 8W, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
458 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Světelný tok: | 590 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
