SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 3909 Obrazové svítidlo PICTURE SLIM LED/8W/230V |
ihned k expedici
|
899 Kč | |
| 2 |
|
Emos Z74303 LED žárovka Vintage G125 4W E27 teplá bílá+ |
skladem
|
239 Kč | |
| 3 |
|
Emos ZY1978 Led Lucerna Vintage Lantern 3AA Timer WW |
ihned k expedici
|
464 Kč |
Celkem 1755 produktů
Vánoční osvětlení
Relux RXL 258 Nano 30LED AA CW TM
ihned k expedici
46 Kč
| Počet žárovek: | 30 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 3.3 m |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1091 Podhledové svítidlo SPOT RELIGHT 1xGU5,3/50W/12V
Poslední kus
ihned k expedici
45 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Emos ZQ1D13 Classic Mini Globe / E14 / 2,5 W (32 W) / 350lm / neutrální bílá
skladem
45 Kč
LED žárovka
Emos ZQ3111 LED žárovka Classic Candle 4W E27 neutrální bílá
skladem
45 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
LED žárovka
Emos ZQ1211 LED žárovka Classic Mini Globe 4W E14 neutrální bílá
skladem
45 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
LED žárovka
Emos ZQ1210 Classic Mini Globe 4W E14 teplá bílá
ihned k expedici
45 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
Přenosné nástěnné svítidlo
Entac (2103) LED nást. vyp. 4x3A 5hod
Poslední kus
ihned k expedici
44 Kč
Podhledové svítidlo
Avide (9571791) GU10 9x9cm antracit
skladem
44 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Emos ZQ5E41 CLS A60 7W(60W) 806lm E27 NW
skladem
43 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Barevná teplota: | 2700 K |
Lineární halogenová žárovka
Emos ZE0203
ihned k expedici
42 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | R7s |
| Příkon/výkon: | 140 W |
LED žárovka
Neoneon Best-Led E14 4,5Wstud.bílá BL-E14-4,5-CW
skladem
40 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.6 W |
LED žárovka
Emos ZQ8E23 LED žárovka Classic MR16 / GU10 / 4 W (39 W) / 450 lm / neutrální bílá
skladem
40 Kč
Podhledové svítidlo
Rabalux 1089 SPOT RELIGHT GU5.3 12V 1x MAX 50W saténový chromová
Poslední kus
ihned k expedici
40 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Halogenová žárovka
Emos ZE0505A JC 14W G4 teplá bílá
skladem
39 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | G4 |
| Příkon/výkon: | 22 W |
LED žárovka
Osram Value, klasik, 8,5W, E27, teplá bílá (E1457WSB6500K)
skladem
39 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
