SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ7220 Classic R50 4W E14 teplá bílá |
ihned k expedici
|
53 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4458 Orlando Stolní lampa 1xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
261 Kč | |
| 3 |
|
Retlux RXL 383 řetěz 150LED 15+5 RDCW TM |
ihned k expedici
|
249 Kč |
Celkem 1755 produktů
LED žárovka
Osram klasik, 14, 5W, E27, neutrální bílá (STARE279WTB)
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 13 W |
Halogenová žárovka
Avide (9570237) halogen G4, 18W (AHG4WW-18W)
skladem
54 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | G4 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
LED žárovka
Emos ZQ7220 Classic R50 4W E14 teplá bílá
ihned k expedici
53 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED žárovka
Emos ZQ8E12 LED žárovka Classic MR16 bílá/ GU10 / 3 W (32 W) / 345 lm / teplá bílá
skladem
52 Kč
Podhledové svítidlo
Rabalux 1093 Spot relight GU5.3 12V 1x MAX 50W saténový chromová
Poslední kus
ihned k expedici
51 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1092 Podhledové svítidlo SPOT RELIGHT 1xGU5,3/50W/12V
Poslední kus
ihned k expedici
50 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční dekorace
Autronic Stromek kovový , závěsné, barva měděná (UM0923 COP)
skladem CEN
50 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
LED žárovka
Emos Z74216 Filament Candle mléčná 4,2W E14 teplá bílá
skladem
50 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.2 W |
Podhledové svítidlo
Avide (9570667) bodovka GU10 bílá
skladem
50 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Emos (ZQ8341) LED žárovka Classic MR16 4,5W GU10 neutrální bílá
skladem
49 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 3.8 W |
Halogenová žárovka
Rabalux 1754 R7s 118mm 120W 2220lm 2700K
skladem
49 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | R7s |
| Příkon/výkon: | 120 W |
LED žárovka
Emos ZQ8370 LED žárovka Classic MR16 9W GU10 teplá bílá
ihned k expedici
48 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
LED svítící přívěšek
Emos P3887 COB LED svítící přívěšek
ihned k expedici
47 Kč
| Typ: | LED svítící přívěšek |
Žárovka do trouby
Avide (9570161) E14, 25W, 3000K (ARAH14WW-25W)
skladem
47 Kč
| Typ: | Speciální žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 25 W |
Halogenová žárovka
Emos ZE0305 JC 30W G9 teplá bílá
skladem
46 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 30 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
