SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4061 ACTION 1xE27/100W+E14/25W bílá/bílá |
ihned k expedici
|
342 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43461 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, fialová/černá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
259 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43458 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, růžová se třpytkou a bambulemi, dětská |
ihned k expedici
|
239 Kč |
Celkem 1753 produktů
Závěsné svítidlo
Top Light LINE 120 BZ RC s dálkovým ovladačem, max.3000lm
Doprava zdarma
skladem
2 931 Kč
| Max. příkon zdroje: | 230 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Palnas (62001524) TANGO závěs 1xE27 D40
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 924 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 71404 LED ARASH 40W, 2200lm, 3000-6500K
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Top Light Apolo 60CZ RC 45W, 4500lm, černá dálkové ovládání
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 877 Kč
| Max. příkon zdroje: | 45 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 180 cm, zelený (STROM001-180)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 873 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
| Barva: | Zelená |
Stojací lampa
Eglo 95169 MASERLO 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 839 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá, zlatá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo s ventilátorem
Rabalux 6857 Dalfon LED Stmívatelné stropní svítidlo s ventilátorem LED/30W/230V + DO 3000-6000K
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 830 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 97855 ROCCAFORTE 97855 1xE27 pr. 40cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 810 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (A1307.61.6) WL SAND NICKEL GEB. E14/40W, Schirm beige oval 28x11 mit Schalter, B 28cm, H 22cm, A 13cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 803 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Satin nikel, bílá |
Stropní svítidlo
Esto (780201) ARION 2xLED/15W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 788 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Rabalux-6299 OTHELLO LED stmivatelny lustr na lanku LED/36w/230v DO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 785 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Palnas (61004419) LADA 5xE27 černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 779 Kč
| Max. příkon zdroje: | 23 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (49457) Lustr STOCKBURY 2xE27/60W/230V
Doprava zdarma
skladem
2 760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 8175 Regina E14 5x MAX 40W bronzová/ krémová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 734 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (49467) Lustr PRIDDY 7xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 706 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Styl: | Vintage |
Stropní svítidlo
Avide (9672046) LED ZEN 75W, 50x50cm, 4774lm, DO
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 700 Kč
| Max. příkon zdroje: | 75 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Eglo 901978 LED 4W/480lm, 26,5W/3150lm
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 26 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Eglo 93874 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
