SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light 43456 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, tmavě modrá, ECONOMY, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
199 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43199 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, černá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
269 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43161, USB napájení, bílá, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení |
ihned k expedici
|
789 Kč |
Celkem 1753 produktů
Lustr
Ledko (LEDKO/00291) LED lustr LED/21W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 545 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo 39877 COPILLOS
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 476 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stropní svítidlo
Vito (2026210) FINESSE LED 60x60, 60W, 4800lm, DO+AP, černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 400 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 90306 Závěsné svítidlo PINTO NERO E27, 4X60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | - |
Stropní svítidlo
Kolarz (0314.U12.3/AQ40) DL BIANCA, Gold 24K / Knopf Aqua rot-violett, 2 flg., E14, 60W, IP20, D 32cm, L 8cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 271 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Barva: | Vícebarevná, zlatá, bílá |
Závěsné svítidlo
Eglo 900143 CAMBAITO 3xE27
Doprava zdarma
skladem
3 262 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72191 Montemal LED 54W 4000K černá/bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 254 Kč
| Max. příkon zdroje: | 54 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Immax (07137B) NEO LÍNEA Smart nástěnné svítidlo 76cm 40W černé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 248 Kč
| Energetická třída: | F |
Lustr
Rabalux 5660 Ludmilla LED 24W závěsné 47cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 233 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Dekorace
Autronic Anděl kovový s rolničkami - na postavení, vel. XL, bílý (KOB004-XL)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 233 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 150 cm, zelený (STROM002-150)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 233 Kč
| Výška (cm): | 150 cm |
| Barva: | Zelená |
Lustr
Eglo 90305 Lustr závěsný PINTO NERO 3xE27/60W kouřová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 232 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Globo (16055) 4xGX53, 270lm, 1800K
Doprava zdarma
skladem
3 200 Kč
| Energetická třída: | - |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Černá |
Závěsné svítidlo
Immax (07034L) NEO TOPAJA Smart závěsné svítidlo 45cm 36W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 181 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Eglo (79344) závěs 4xE27 zlatá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 075 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 2234 Přisazený lustr ANNA 3xE14/40W/230V bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 065 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (900678) NEVIANO nástěnka 11W, 3000lm, 3000K
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 056 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Kolarz (268.60.4) WL WESTMINSTER, Braun., lackiert, 1 flg., E27, 60W, IP54, L 63cm, B 25cm, A 32cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 049 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Hnědá |
Stropní svítidlo
Kolarz (731.U12.4.124) DL NONNA / Farfalla, 2 flg., E14, 60W, D 30cm, H 7cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 023 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72026 LED NORAEL 40W, 2600lm, 3000K
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Top Light LED Metal 60B RC 60W, 6000lm, bílá 3000-6000K dálkové ovládání
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 990 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
