SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4028 ACTION 1xE27/100W+E14/25W šedá/bílá |
ihned k expedici
|
599 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43462 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, šedá/černá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
259 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4062 ACTION 1xE27/100W+E14/25W černá/bílá |
skladem
|
599 Kč |
Celkem 1757 produktů
Lustr
Immax (07080L) LED Stmívatelný lustr na lanku LIMITADO LED/39W/230V 60 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 101 Kč
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Kolarz (264.41.6) BL HILTON, Nickel, matt / Color, 1 flg., E27, 60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 078 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Immax (07209LL) NEO PASTEL SLIM Smart LED 53W + dálkový ovladač Zigbee
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 063 Kč
Lustr
Eglo 97793 Lustr na lanku VALLASPRA 4xE14/40W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 045 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Ledko (LEDKO/00285) Nelio
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 55 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | A |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72411 ZOFRAEL LED, 24W, 1850lm, 3000K
Doprava zdarma
skladem
3 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Styl: | Moderní |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 155 cm, zelený (C0190150)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 951 Kč
| Výška (cm): | 155 cm |
| Barva: | Zelená |
Dekorativní světelný stromek
Homestyling KO-AX5390050 1600 LED 150 cm
Doprava zdarma
skladem
3 899 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorativní světelný stromek
Homestyling KO-AX5330510 1600 LED 150 cm
Doprava zdarma
skladem
3 899 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Stropní svítidlo
Esto (780151A) LINE DL StB90 H12 Acryl
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 881 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Redo (01-3279) KALI 12W (3279)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 873 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 96306 LED Stropní svítidlo SELVINA 3xLED/12W+14W+9W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 806 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Závěsné svítidlo
Immax (07059L) NEO FUENTE závěsné svítidlo bílé sklo 40cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 800 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Vánoční strom
Autronic Jedle - umělý vánoční strom, 250 cm, barva zelená (C0010250)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 772 Kč
| Výška (cm): | 250 cm |
| Barva: | Zelená |
Stolní lampa
Rabalux 2907 Stolní lampa MEDA 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 749 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo (94884) LED koupelnové stropní svítidlo WASAO 1 4xLED/5,4W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 676 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Světelný tok: | 2040 ml |
Závěsné svítidlo
Top Light FUTURA 60BZ RC s dálkovým ovladačem, max.6000lm
Doprava zdarma
skladem
3 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Eglo (95566) LED lustr AGRELA 2xLED/14,4W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 643 Kč
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo (96905) LED Lustr na lanku CERATELLA 5xGU10/5W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 627 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Styl: | Moderní |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
