SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 5103 Stropní svítidlo UFO E27/60W/230V |
ihned k expedici
|
139 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43160 s lupou, USB napájení, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení |
ihned k expedici
|
789 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570598) 12V,7,2W/m,RGB trafo, 3m |
ihned k expedici
|
342 Kč |
Celkem 1755 produktů
Stropní svítidlo
Eglo (98527) CANICOSA 2 LED Stmívatelné stropní svítidlo LED/24,5W/230V + DO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 631 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (94591) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 600 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Immax (07133l) NEO CÉČKO 07133L Smart LED stropní svítidlo 60cm 43W černé Zigbee 3
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 526 Kč
| Max. příkon zdroje: | 43 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Top Light LED HALO 60Z RC 60W, 6000lm
Doprava zdarma
skladem
4 499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Eglo 97368 MONTEFINO Závěsné svítidlo E27, 5X60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 482 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 97653 PINTO GOLD
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 463 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux72237 HENLI LED 30W černá 76x76
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 453 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo 39888 stolní lampa BALNARIO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 437 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07202L) NEO RONDATE SLIM Smart LED 60x7cm 53W černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 378 Kč
Nástěnné svítidlo
Kolarz (0290.61E) WL STIEGEL, Weiss, 1 flg., G9, 48W, IP20, L 8cm, B 23cm, A 13cm, Eckmontage
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 371 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 180 cm, zelený (STROM003-180)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 293 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
| Barva: | Zelená |
Stropní svítidlo
Immax (07062L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 60cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 257 Kč
| Energetická třída: | F |
Lucerna
Autronic Lucerna dřevěná, barva hnědá, sada 3 kusy (LD-0336)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 250 Kč
Lustr
Eglo 94388 Lustr RAZONI 3xE27/60W/230V
ihned k expedici
4 227 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Immax (07079L) NEO LIMITADO Smart LED závěsné svítidlo 60cm 32W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 218 Kč
| Max. příkon zdroje: | 39 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Ledko (LEDKO/00284) LED závěsné svítidlo Nelio
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Vánoční strom
Autronic Stromek vánoční, umělý, zelený STROM-240GRN
Doprava zdarma
skladem CEN
4 189 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Lustr
Eglo (94593) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 168 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07061L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 40cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 157 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Eglo (93003) Závěsné svítidlo PINTO 5xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 133 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
