SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light 43452 čepice s čelovkou 4x25lm, nabíjecí, USB, tmavě šedá, ECONOMY, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
199 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5101 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
139 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43463 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, modrá/černá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
259 Kč |
Celkem 1755 produktů
Lustr
Nowodvorski (8922) LASER bílý kov 10xG9
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 854 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Nowodvorski (8923) Lustr LASER černý kov 10xG9
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 837 Kč
Lustr
Lamkur LM-1.1/66 PATINA materiál: metal, glass (34386) single lamp
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 763 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Stolní lampa
Kolarz (5360.70180/AQ70) TL SABRINA, Weiss, Dekor AQUA blau-grün, 1 flg., E27, 60W, IP20, H 52cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 632 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá, vícebarevná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Kolarz (0051.41.6) BL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 30cm, H 148cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 566 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Satin nikel, bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Vánoční strom
Autronic Vánoční umělý strom, smrk zasněžený. (C0320180)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 389 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39136) LED bodové svítidlo BREA 4xLED/5W/230V/12V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 367 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Esto (724030) PIPE Crystal RGB Remote
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 325 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Barva: | Chrom |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Lustr
Lamkur LM-5.44 BROWN materiál: metal, textile (25292) chandelier
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 281 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Styl: | Klasický |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 185 cm, zelený (C0190180)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 209 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
| Barva: | Zelená |
Lustr
Immax (07077L) NEO HIPODROMO 07077L Smart LED závěsné svítidlo 120*30cm, 42W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 193 Kč
| Max. příkon zdroje: | 42 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Zrcadlové svítidlo
Eglo 99774 Zrcadlové svítidlo BUENAVISTA
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 090 Kč
Stropní ventilátor se světlem
Taurus FRESKO 5B
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 999 Kč
| Průměr vrtule: | 120 cm |
| Barva: | Stříbrná, nerez |
| Příkon/výkon: | 70 W |
Lustr
Immax 07021L NEO AGUJERO Smart závěsné svítidlo 60cm 39W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 998 Kč
| Max. příkon zdroje: | 39 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Eglo 39357 Závěsné svítidlo SAGANTO 1 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 968 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Immax (07071L) NEO CANTO Smart závěsné svítidlo 80x80cm 60W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 940 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Stojací lampa
Rabalux 8178 Stojací lampa REGINA 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 827 Kč
Závěsné svítidlo
Eglo 390451 TRUBACO sensor LED 2100- 2650lm 2200-6500K hnědá kov
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 779 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (6840) LUCE Závěsné svítidlo 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 775 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5057 Carmella LED Stropní svítidlo LED/50W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 648 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
