SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 3909 Obrazové svítidlo PICTURE SLIM LED/8W/230V |
ihned k expedici
|
899 Kč | |
| 2 |
|
Emos Z74303 LED žárovka Vintage G125 4W E27 teplá bílá+ |
skladem
|
239 Kč | |
| 3 |
|
Emos ZY1978 Led Lucerna Vintage Lantern 3AA Timer WW |
ihned k expedici
|
464 Kč |
Celkem 1755 produktů
Zrcadlové svítidlo
Eglo 99774 Zrcadlové svítidlo BUENAVISTA
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 090 Kč
Lustr
Immax (07077L) NEO HIPODROMO 07077L Smart LED závěsné svítidlo 120*30cm, 42W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 193 Kč
| Max. příkon zdroje: | 42 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 185 cm, zelený (C0190180)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 209 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
| Barva: | Zelená |
Lustr
Lamkur LM-5.44 BROWN materiál: metal, textile (25292) chandelier
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 281 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Styl: | Klasický |
Stojací lampa
Esto (724030) PIPE Crystal RGB Remote
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 325 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Barva: | Chrom |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39136) LED bodové svítidlo BREA 4xLED/5W/230V/12V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 367 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční strom
Autronic Vánoční umělý strom, smrk zasněžený. (C0320180)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 389 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Stojací lampa
Kolarz (0051.41.6) BL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 30cm, H 148cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 566 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Satin nikel, bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Kolarz (5360.70180/AQ70) TL SABRINA, Weiss, Dekor AQUA blau-grün, 1 flg., E27, 60W, IP20, H 52cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 632 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá, vícebarevná |
| Počet žárovek: | 1 |
Lustr
Lamkur LM-1.1/66 PATINA materiál: metal, glass (34386) single lamp
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 763 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Nowodvorski (8923) Lustr LASER černý kov 10xG9
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 837 Kč
Lustr
Nowodvorski (8922) LASER bílý kov 10xG9
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 854 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 210 cm, zelený (STROM003-210)
Doprava zdarma
skladem CEN
6 197 Kč
| Výška (cm): | 210 cm |
| Barva: | Zelená |
Závěsné svítidlo
Kolarz (A1306.31.7.W/40) HL MOON GOLD bílé D 40cm, E27/100W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 344 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá, zlatá |
Lustr
Ledko 00214 LED lustr DONUT LED/120W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 460 Kč
| Max. příkon zdroje: | 120 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Rabalux 2510 LED Závěsné svítidlo ADELINE LED/36W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 511 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Nowodvorski (9736) Lampa MOSS FL černá 162cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
7 112 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 3 |
Závěsné svítidlo
Vito (2423950) PROFILED-PC 72W 4000K 9648lm BL 90cm
Doprava zdarma
skladem
7 350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 72 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Závěsné svítidlo
Ledko 00462 LED závěsné svítidlo LED/85W/230V 800/600 mm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
7 427 Kč
| Max. příkon zdroje: | 85 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
AZzardo (AZ0058) Acrylio 50pendant, závěsné, R7s 200W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
7 600 Kč
| Max. příkon zdroje: | 200 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo 98654 ARISCANI na lanku 10xE27/40W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
8 235 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
