SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ7220 Classic R50 4W E14 teplá bílá |
ihned k expedici
|
53 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4458 Orlando Stolní lampa 1xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
261 Kč | |
| 3 |
|
Retlux RXL 383 řetěz 150LED 15+5 RDCW TM |
ihned k expedici
|
249 Kč |
Celkem 1755 produktů
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 180 cm, zelený (STROM003-180)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 293 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
| Barva: | Zelená |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (0290.61E) WL STIEGEL, Weiss, 1 flg., G9, 48W, IP20, L 8cm, B 23cm, A 13cm, Eckmontage
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 371 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07202L) NEO RONDATE SLIM Smart LED 60x7cm 53W černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 378 Kč
Stolní lampa
Eglo 39888 stolní lampa BALNARIO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 437 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux72237 HENLI LED 30W černá 76x76
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 453 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 97653 PINTO GOLD
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 463 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo 97368 MONTEFINO Závěsné svítidlo E27, 5X60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 482 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Top Light LED HALO 60Z RC 60W, 6000lm
Doprava zdarma
skladem
4 499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax (07133l) NEO CÉČKO 07133L Smart LED stropní svítidlo 60cm 43W černé Zigbee 3
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 526 Kč
| Max. příkon zdroje: | 43 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Eglo (94591) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 600 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo (98527) CANICOSA 2 LED Stmívatelné stropní svítidlo LED/24,5W/230V + DO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 631 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5057 Carmella LED Stropní svítidlo LED/50W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 648 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (6840) LUCE Závěsné svítidlo 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 775 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 390451 TRUBACO sensor LED 2100- 2650lm 2200-6500K hnědá kov
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 779 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 8178 Stojací lampa REGINA 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 827 Kč
Závěsné svítidlo
Immax (07071L) NEO CANTO Smart závěsné svítidlo 80x80cm 60W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 940 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Závěsné svítidlo
Eglo 39357 Závěsné svítidlo SAGANTO 1 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 968 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Immax 07021L NEO AGUJERO Smart závěsné svítidlo 60cm 39W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 998 Kč
| Max. příkon zdroje: | 39 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní ventilátor se světlem
Taurus FRESKO 5B
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 999 Kč
| Průměr vrtule: | 120 cm |
| Barva: | Stříbrná, nerez |
| Příkon/výkon: | 70 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
