SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4061 ACTION 1xE27/100W+E14/25W bílá/bílá |
ihned k expedici
|
342 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43461 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, fialová/černá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
259 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43458 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, růžová se třpytkou a bambulemi, dětská |
ihned k expedici
|
239 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED žárovka
Emos Z74246 Žárovka LED Filament Mini Globe, 2W, E27, neutrální bílá
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 2 W |
LED žárovka
Emos Z74201 LED Filament Candle, 2W, E14, neutrální bílá
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 2.2 W |
LED žárovka
Emos Z74200 Žárovka LED Filament Candle, 2W, E14, teplá bílá
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 2 W |
LED žárovka
Emos Z74236 Žárovka LED Filament Mini Globe, 2W, E14, neutrální bílá
ihned k expedici
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 2.2 W |
LED žárovka
Emos Z74235 Žárovka LED Filament Mini Globe, 2W, E14, teplá bílá
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 2.2 W |
LED žárovka
Avide (9570496) LED globe filament 7W, E27, 4000K, 806lm
skladem
80 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Avide (9570497) LED globe filament 6,5W, E14, 2700K, 806lm
skladem
80 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Avide (9570495) LED globe filament 7W, E27, 2700K, 806lm
skladem
80 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Avide (9570498) Led globe filament 6,5W, E14, 4000K, 806lm
skladem
80 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6.5 W |
Stmívatelná žárovka
Eglo 11648 Stmívatelná žárovka LM-E14-LED P45 5,5W 3000K DIMMBAR 1 STK (1 x 5,5W)
skladem
80 Kč
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Eglo 11595 LM-E27-LED-A60 5W OPAL 2700K 1 STK (1 x 5W)
skladem
80 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
LED žárovka
Emos ZQ8E13 Classic MR16 bílá/ GU10 / 3 W (32 W) / 345 lm / neutrální bílá
skladem
81 Kč
LED žárovka
Philips CorePro LEDbulb ND 5-40W A60 E27 840 studená bílá
skladem
82 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Vánoční řetěz
Retlux RXL 381 Nano 30LED AA RDCW TM
ihned k expedici
85 Kč
| Počet žárovek: | 30 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 3 m |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
