SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light 43456 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, tmavě modrá, ECONOMY, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
199 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43199 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, černá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
269 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43161, USB napájení, bílá, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení |
ihned k expedici
|
789 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED žárovka
Philips LED Kerze E14 3W 25W Teplá bílá 250 lm čirá
skladem
68 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED žárovka
Emos ZQ5150 Led žárovka klasik, 10,5W, E27, teplá bílá
skladem
69 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 10,5 W |
LED žárovka
Emos Z74215 Filament Candle matná 4W E14 teplá bílá
skladem
69 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED hřbitovní svíčka
Emos ZY2372 LED hřbitovní svíčka červená, 2x C, venkovní i vnitřní, teplá bílá, senzor
ihned k expedici
71 Kč
LED žárovka
Emos Z74238 LED FLM mini gl 6W, 806lm, E14
skladem
71 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos Z74247 LED FLM mini gl 6W, 806lm, E27
skladem
72 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos ZQ3220T Classic Candle Tail 6W ( 40W) E14
skladem
74 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Decoration LED Glühbirne E14 3000K 250lm teplá bílá
ihned k expedici
75 Kč
| Energetická třída: | A |
LED žárovka
Emos ZF5D42 LED-FLM A60 5,9W(60W) 806lm E27 WW
skladem
75 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos ZF5D43 LED-FLM A60 5,9W(60W) 806lm E27 NW
skladem
75 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Extol Light (43033) reflektorová, 7W, 510lm, GU10, teplá bílá
skladem
77 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Vito (15190230) žárovka retro, E27, 2W, 300lm, 2500K
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 2 W |
LED žárovka
Neoneon Best-Led G45 5W stud.bílá BL-G45-27-5C
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
LED žárovka
Emos ZQ9523 LED žárovka Classic JC A++ 2,5W G9 NW neutrální bílá
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 2,5 W |
Čelovka
Excellent KO-CY8900240modr LED 100 Lumen modrá
skladem
79 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Modrá |
| Světelný tok: | 100 lm |
LED žárovka
Rabalux 79008 Zlaté/kouřové sklo Filament, LED E27 - 4W
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
