SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4028 ACTION 1xE27/100W+E14/25W šedá/bílá |
ihned k expedici
|
599 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43462 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, šedá/černá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
259 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4062 ACTION 1xE27/100W+E14/25W černá/bílá |
skladem
|
599 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED žárovka
Emos LED žárovka Filament Classic A60 6W 45W E27 Teplá bílá 280° 550 lm
skladem
58 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Forever JDR E27 SMD 24LED 5W
ihned k expedici
60 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 3.5 W |
LED žárovka
Osram klasik, 7W, E27, teplá bílá
skladem
62 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Emos LED CANDLE 4W E14 Teplá bílá
skladem
65 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED žárovka
Emos Z74241 LED žárovka Filament Mini Globe A++ 4W E27 neutrální bílá
skladem
65 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED žárovka
Emos Z74214 LED žárovka Filament Candle A++ 4W E14 neutrální bílá
skladem
65 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED žárovka
Emos ZQ7221 LED žárovka Classic R50 6W E14 neutrální bílá
ihned k expedici
66 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos ZQ1E43 Classic Mini Globe / E14 / 6,5 W (60 W) / 806 lm / neutrální bílá
skladem
66 Kč
LED žárovka
Emos ZQ9527 LED žárovka Classic JC 1,9W G9 neutrální bílá
skladem
67 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 1.9 W |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5163 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
68 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
