SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 5103 Stropní svítidlo UFO E27/60W/230V |
ihned k expedici
|
139 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43160 s lupou, USB napájení, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení |
ihned k expedici
|
789 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570598) 12V,7,2W/m,RGB trafo, 3m |
ihned k expedici
|
342 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED žárovka
Emos Z74216 Filament Candle mléčná 4,2W E14 teplá bílá
skladem
50 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.2 W |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1092 Podhledové svítidlo SPOT RELIGHT 1xGU5,3/50W/12V
Poslední kus
ihned k expedici
50 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční dekorace
Autronic Stromek kovový , závěsné, barva měděná (UM0923 COP)
skladem CEN
50 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1093 Spot relight GU5.3 12V 1x MAX 50W saténový chromová
Poslední kus
ihned k expedici
51 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos ZQ8E12 LED žárovka Classic MR16 bílá/ GU10 / 3 W (32 W) / 345 lm / teplá bílá
skladem
52 Kč
LED žárovka
Emos ZQ7220 Classic R50 4W E14 teplá bílá
ihned k expedici
53 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
Halogenová žárovka
Avide (9570237) halogen G4, 18W (AHG4WW-18W)
skladem
54 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | G4 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic A60 8W 48W E27 Teplá bílá 300° 650 lm
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
LED žárovka
Emos ZQ1121 LED žárovka Classic Mini Globe 6W E27 neutrální bílá
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic Mini Globe 6W E27 Teplá bílá
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic Candle 6W E14 studená bílá
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Osram klasik, 14, 5W, E27, neutrální bílá (STARE279WTB)
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 13 W |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70199 LiTrack koncovka
ihned k expedici
55 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Rabalux 79105 SMD LED GU10, 8W, 700lm, 3000K
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
LED žárovka
Emos ZQ9525 LED žárovka Classic JC 1,9W G9 neutrální bílá
skladem
56 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 1.9 W |
LED žárovka
Emos ZF5121 LED žárovka Filament A60 3,4W E27 neutrální bílá
skladem
58 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 3.4 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
