SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light 43452 čepice s čelovkou 4x25lm, nabíjecí, USB, tmavě šedá, ECONOMY, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
199 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5101 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
139 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43463 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, modrá/černá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
259 Kč |
Celkem 1755 produktů
Lineární halogenová žárovka
Emos ZE0203
ihned k expedici
42 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | R7s |
| Příkon/výkon: | 140 W |
LED žárovka
Emos ZQ5E41 CLS A60 7W(60W) 806lm E27 NW
skladem
43 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Barevná teplota: | 2700 K |
Podhledové svítidlo
Avide (9571791) GU10 9x9cm antracit
skladem
44 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přenosné nástěnné svítidlo
Entac (2103) LED nást. vyp. 4x3A 5hod
Poslední kus
ihned k expedici
44 Kč
LED žárovka
Emos ZQ3111 LED žárovka Classic Candle 4W E27 neutrální bílá
skladem
45 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
LED žárovka
Emos ZQ1211 LED žárovka Classic Mini Globe 4W E14 neutrální bílá
skladem
45 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
LED žárovka
Emos ZQ1210 Classic Mini Globe 4W E14 teplá bílá
ihned k expedici
45 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1091 Podhledové svítidlo SPOT RELIGHT 1xGU5,3/50W/12V
Poslední kus
ihned k expedici
45 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Emos ZQ1D13 Classic Mini Globe / E14 / 2,5 W (32 W) / 350lm / neutrální bílá
skladem
45 Kč
Vánoční osvětlení
Relux RXL 258 Nano 30LED AA CW TM
ihned k expedici
46 Kč
| Počet žárovek: | 30 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 3.3 m |
Halogenová žárovka
Emos ZE0305 JC 30W G9 teplá bílá
skladem
46 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 30 W |
Žárovka do trouby
Avide (9570161) E14, 25W, 3000K (ARAH14WW-25W)
skladem
47 Kč
| Typ: | Speciální žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 25 W |
LED svítící přívěšek
Emos P3887 COB LED svítící přívěšek
ihned k expedici
47 Kč
| Typ: | LED svítící přívěšek |
LED žárovka
Emos ZQ8370 LED žárovka Classic MR16 9W GU10 teplá bílá
ihned k expedici
48 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
LED žárovka
Emos (ZQ8341) LED žárovka Classic MR16 4,5W GU10 neutrální bílá
skladem
49 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 3.8 W |
Halogenová žárovka
Rabalux 1754 R7s 118mm 120W 2220lm 2700K
skladem
49 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | R7s |
| Příkon/výkon: | 120 W |
Podhledové svítidlo
Avide (9570667) bodovka GU10 bílá
skladem
50 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
