SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light 43456 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, tmavě modrá, ECONOMY, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
199 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43199 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, černá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
269 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43161, USB napájení, bílá, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení |
ihned k expedici
|
789 Kč |
Celkem 1755 produktů
LED svítidlo stropní
Teslux TCLL2008 LED svítidlo stropní mléčné 8W
ihned k expedici
529 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Lamkur LM-5.44 BROWN materiál: metal, textile (25292) chandelier
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 281 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Styl: | Klasický |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 BLACK materiál: glass (28897) single lamp
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Černá |
Lustr
Lamkur LM-1.1/14 H materiál: steel (35000) single lamp
ihned k expedici
1 005 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.1/16 H materiál: steel (35024) single lamp
ihned k expedici
939 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/20 materiál: glass (35062) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/21 materiál: glass (35079) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/22 materiál: glass (35086) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
LED žárovka
Immax LED žárovka Neo E27 8,5W RGB 2ks LED žárovka, E27, 230V, A60, 8,5W, teplá bílá + RGB, stmívatelná, 806lm, Zigbee Dim, 2ks 07004B
ihned k expedici
1 085 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8.5 W |
Stolní lampa
KM (62010055) KM2521-BL PEMA lampa LED 7W
ihned k expedici
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Kanlux (23491) světelný zdroj LED IDO 6,5W T SMD E14-NW
ihned k expedici
119 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos Z72903 LED PREMIUM A60 12W/E27 WW E27 1000-11 teplá bílá
ihned k expedici
237 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 12 W |
Stolní lampa
Rabalux 4407 Colin LED Stolní lampa LED/5,6W/230V
ihned k expedici
577 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Lineární halogenová žárovka
Emos ZE0203
ihned k expedici
42 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | R7s |
| Příkon/výkon: | 140 W |
Vánoční řetěz
Emos ZY0807T 100LED vánoční řetěz, 10m, studená bílá
ihned k expedici
444 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 15 m |
Čelovka
Energizer 3 LED Vision HD+Headlight
ihned k expedici
379 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 350 lm |
LED žárovka
Decoration LED Glühbirne E14 3000K 250lm teplá bílá
ihned k expedici
75 Kč
| Energetická třída: | A |
Stolní lampa
Rabalux 2069 LYCHEE 1xE14, černá
ihned k expedici
309 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70199 LiTrack koncovka
ihned k expedici
55 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9672046) LED ZEN 75W, 50x50cm, 4774lm, DO
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 700 Kč
| Max. příkon zdroje: | 75 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
