Pračka se sušičkou Samsung WD80J6A10AW/ LE
Katalogové číslo: 217219
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Typ: volně stojícíProvedení pračky: pračka se sušičkou
Provedení sušičky: kondenzační
Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu
Hloubka pračky/sušičky (cm): 67.5
Kapacita prádla pro praní (kg): 8
Kapacita prádla pro sušení (kg): 5
Třída pracího výkonu: A
Hlučnost při praní (dB): 54
Hlučnost při sušení (dB): 59
Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1400
Třída účinnosti odstřeďování: A
Hlučnost při odstřeďování (dB): 73
Spotřeba energie (kWh): 1.04
Spotřeba energie při praní a sušení (kWh): 5.44
Spotřeba vody při praní a sušení (l): 88
Energetická třída: A
Počet programů: 16
Speciální programy: Smart Check
Odložený start: ANO
Regulace spotřeby vody: množstevní automatika
Ukazatel zbytkového času: ANO
Volba otáček na odstředění: nastavení otáček
Displej: ano
Parní pračka: NE
Ochrana proti úniku vody: ANO
SMART: ANO
Clean+:
Microban:
Rozšířená záruka: Samsung 10 let záruka na invertorový motor
Distribuce: oficiální ČR
Provedení výrobku: bílá barva
AUTOMATICKÁ PRAČKA SE SUŠIČKOU
WD80J6A10AW/LE
PROČ KOUPIT SAMSUNG PRAČKU?
• Keramické topné těleso
• BubbleSoak
• Digitální invertorový motor s 10letou zárukou
• Smart Check
• Diamantový buben
• Energetická třída A
SPECIFIKACE
• Rozměry (Š x V x H) 600 x 850 x 67,5 mm
• Maximální náplň prádla praní/sušení 8/5 kg
• Účinnost odstřeďování A
• Max. počet otáček při odstřeďování 1400 ot./min.
• Energetická třída praní/sušení A
• Spotřeba energie praní/sušení 5,44 kWh/cyklus
• Hlučnost praní/odstřeďování/sušení 54/73/59 dB
• Spotřeba vody 88 l/cyklus
• Váha spotřebiče 71 kg
• Displej Diodový LED
VLASTNOSTI
• Digitální invertorový motor s 10letou zárukou
• Program BubbleSoak pro silně zašpiněné prádlo
• Funkce Smart Check rozpozná a diagnotikuje problémy
• Inovovaný diamantový buben s otvory ve tvaru diamantů
• Komfortní dotyková tlačítka Touch Control pro snadnou obsluhu
• Keramické topné těleso s ochranou proti usazování vodního kamene
VYBAVENÍ PRAČKY
• Počet programů a speciálních funkcí 14+2
• Programy a funkce:
• Super Speed program; Dětské; Bavlna; Osvěžení; Ekologické čistění bubnu Eco Drum Clean; Outdoor; Máchání+Odstřeďování; Super Eco Wash; Syntetika; Vlna; Hygiena; Sušení Bavlny; Sušení Syntetiky; 15‘ Rychlé praní; Předpírka; Intenzivní
• Odložený konec; Air Wash; Dětský zámek; Přímé vstřikování; funkce Last Memory
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 71.000
Výška (cm): 85.00
Šířka (cm): 60.00
Hloubka (cm): 67.50
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 73.000
Výška (cm): 89.00
Šířka (cm): 67.50
Hloubka (cm): 70.10
EAN: 8801643114497
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 5 kg |
| Hloubka: | 67.5 cm |
| Maximální otáčky: | 1400 |
| Hlučnost odstředění: | 73 dB |
| Hlučnost praní: | 54 dB |
| Spotřeba el. energie: | 1.04 kWh |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Displej Displej: | Ano |
| Hloubka balení: | 70.1 cm |
| Hloubka pračky/sušičky: | 67.5 cm |
| Hlučnost: | 59 dB |
| Hmotnost: | 71 kg |
| Hmotnost balení: | 73 kg |
| Konstrukce pračky/sušičky Konstrukce pračky/sušičky: | Plněná zepředu |
| Odložený start Odložený start: | Ano |
| Ochrana proti úniku vody Ochrana proti úniku vody: | Ano |
| Počet programů: | 16 |
| Praní v páře: | Ne |
| Provedení pračky: | Pračka se sušičkou |
| Provedení sušičky: | Kondenzační |
| Regulace spotřeby vody Regulace spotřeby vody: | Množstevní automatika |
| SMART SMART: | Ano |
| Šířka balení: | 67.5 cm |
| Třída účinnosti odstřeďování Třída účinnosti odstřeďování: | A |
| Třída účinnosti sušení: | A |
| Typ: | Volně stojící |
| Ukazatel zbytkového času: | Ano |
| Volba otáček na odstředění Volba otáček na odstředění: | Nastavení otáček |
| Výška balení: | 89 cm |
GPSR - Odpovědná osoba
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o., info@samsung.cz, 800726786, V parku 2323/14, Praha 4 - Chodov 148 00, Česká republika








