LED monitor Samsung Odyssey G40B 25'' (LS25BG400EUXEN)
Doprava zdarma
Zobrazovat Štítky energetické třídy
Katalogové číslo: 273294
skladem( ověření dostupnosti zboží )Možnosti doručení
1 - 2 kusy, možnost vyzvednutí:Osobní odběr prodejna Svitavy
Spočítat splátky CofidisSpočítat splátky Home Credit
Přidat do porovnání
Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
icon
Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici
icon
Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Technologie podsvícení: LED
Technologie panelu: IPS
Úhlopříčka displeje (palce) ("): 25
Rozlišení displeje: 1920 x 1080
Doba odezvy (ms): 1
Obnovovací frekvence (Hz): 240
Jas (cd/m2): 400
Kontrast (:1): 1000
Pozorovací úhel horizontální (°): 178
Pozorovací úhel vertikální (°): 178
Formát obrazovky: 16 : 9
Výbava a funkce: domácnost; stylový
Herní monitor: Ano
Typ TV tuneru: -
Rozměr pro uchycení (VESA) (mm): 100 × 100
Vlastnosti a funkce: FreeSync; G-Sync; pivot (otáčení panelu); širokoúhlý monitor; výškové nastavení
Připojení: DisplayPort; HDMI
Spotřeba energie (W): 18
Energetická třída 2021: E
Prohnutý monitor: Ne
Provedení výrobku: černá barva
Typ obrazovky: IPS Úhlopříčka [palce]: 25 Rozlišení: 1,920 x 1,080 (Full HD) Obnovovací frekvence: Max 240Hz Poměr stran: 16:9 Jas [cd/m2]: 400 Kontrast: 1000:1 (Typ) Odezva [ms]: 1 (GTG) Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178° Počet barev: Max 16.7 M Reproduktory: ne Konektory: *DisplayPort 1.2 *2x HDMI 2.2 Napájení: AC100~240V, externí Spotřeba [W]: 18 Třída energetické náročnosti: E Montáž na zeď: 100 x 100 Naklápění monitoru: 32.0° (±2.0°) ~ 22.0° (±2.0°) Barva: černá Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 558,5 x 552,9 x 244,8 mm Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 558,5 x 341,1 x 85,4 mm Hmotnost [kg]: 2,8 kg, 4,5 kg se stojanem
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 4.500
Výška (cm): 55.29
Šířka (cm): 55.85
Hloubka (cm): 24.48
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 8.000
Výška (cm): 45.00
Šířka (cm): 65.00
Hloubka (cm): 20.00
EAN: 8806094341850
Monitor 25", 1920 x 1080 Full HD,LED podsvícení, IPS panel, doba odezvy 1ms, jas 400cd/m2, kontrast 1000:1,