S WHIRLPOOL vždy něco na víc
Nejprodávanější produkty v kategorii S WHIRLPOOL vždy něco na víc
| 1 |
|
Whirlpool WHVP 82F LT K |
ihned k expedici
|
9 990 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool WSBO 3O34 PF X |
skladem
|
13 890 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool WSIO 3O34 PFE X |
ihned k expedici
|
13 290 Kč |
Celkem 40 produktů
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O23 PF
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 790 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.74 kWh |
| Počet sad: | 11 |
Vestavná pračka
Whirlpool BI WMWG 71483E EU N
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
14 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 69 kWh/100 cyklů |
| Náplň: | 7 kg |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRB 65242BS EU/N
Doprava zdarma
skladem
9 446 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6.5 kg |
Indukční varná deska
Whirlpool WL S3777 NE
Doprava zdarma
skladem
13 490 Kč
| Šířka: | 77 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Indukční varná deska
Whirlpool WF S7560 NE
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WIC 3C34 PFE S
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O23 PF X
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 290 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 76 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Ostrůvkový odsavač par
Whirlpool AKR 504 IX/1
Doprava zdarma
skladem
19 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon odsávání: | 713 m3/h |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O34 PF
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.66 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Indukční varná deska
Whirlpool SMP 9010 C/NE/IXL
Doprava zdarma
skladem
35 990 Kč
| Šířka: | 86 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WIO 3T133 PLE
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Pračka s plněním plněním
Whirlpool FFB 8469 BV EE
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Odsavač par pro zabudování do pracovní desky
Whirlpool WDO 93F B K
Doprava zdarma
skladem
36 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 86 cm |
| Výkon odsávání: | 500 m3/h |
Indukční varná deska
Whirlpool WL S8560 AL
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Šířka: | 59.8 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Indukční varná deska
Whirlpool WF S4160 BF
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Indukční varná deska
Whirlpool WL S1360 NE
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Indukční varná deska
Whirlpool WL B1160 BF + dárek dle vlastního výběru
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Plynová varná deska
Whirlpool GMWL 728/IXL
Doprava zdarma
skladem
9 490 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Počet plotýnek: | 5 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRBX 6252BS EU
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
