Zastřihovač vousů Remington MB3000
Katalogové číslo: 230443
Přidat do porovnání
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Typ zastřihovače: zastřihovač vousůPoužití a údržba: neomyvatelný
Samoostřící nože: ANO
Počet nástavců v balení: 1
Zdroj energie: baterie AAA
Typ baterií: AAA
Počet baterií: 2
Cestovní pouzdro: ANO
Provedení výrobku: černá barva
Zastřihovač MB3000 B3 Style Series
* Samoostřicí čepele
* Komfortní zakončení čepelí
* Intuitivní kolečko pro nastavení délky – pro přesné a jednoduché nastavení
* 1 přizpůsobitelný hřebínek
* Až o 55% větší kontrola nad zastřihováním - 17 přednastavených délek (0,4-18 mm)
* Nastavení délky v rozmezí 0,4 – 5 mm po 0,5 mm
* Nastavení délky v rozmezí 6-18 mm po 2 mm
* Bateriový – 2 x AAA baterie (nejsou součástí balení
* Odnímatelné, omyvatelné čepele
* Cestovní pouzdro
* Záruka 2+1 rok
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.128
Výška (cm): 4.20
Šířka (cm): 4.00
Hloubka (cm): 16.20
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.402
Výška (cm): 23.00
Šířka (cm): 16.00
Hloubka (cm): 9.00
EAN: 5038061105698
17 přednastavených délek (0,4-18 mm), samoostřicí čepele, bateriový.
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Napájení: | Baterie AAA |
| Pouzdro: | Ano |
| Hloubka: | 16.2 cm |
| Šířka: | 4 cm |
| Výška: | 4.2 cm |
| Hloubka balení: | 9 cm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Hmotnost balení: | 0.4 kg |
| Počet baterií: | 2 |
| Počet nástavců v balení: | 1 |
| Použití a údržba: | Neomyvatelný |
| Samoostřící nože: | Ano |
| Šířka balení: | 16 cm |
| Typ baterií Typ baterií: | AAA |
| Typ zastřihovače: | Zastřihovač vousů |
| Výška balení: | 23 cm |
GPSR - Odpovědná osoba
RRH Appliances Czech Republic s. r. o., 725754801, Jindřicha z Lipé 108, Česká Lípa 470 01, Česká republika







