Tablety
Celkem 55 produktů
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 8/256GB Gray (71696)
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Samsung X406 Galaxy Tab S10 Lite 5G 128GB Silver
Doprava zdarma
skladem
12 474 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 10.9 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Samsung X406 Galaxy Tab S10 Lite 5G 128GB Gray
Doprava zdarma
skladem
12 474 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 10.9 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Lenovo YOGA TAB (ZAG60226CZ)
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.1 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Lenovo Legion Tab/ZAEF0021CZ/8,8/2560x1600/12GB/256GB/An14/Eclipse Black (ZAEF0021CZ)
Doprava zdarma
skladem
13 078 Kč
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 8/256GB Gray (76172)
Doprava zdarma
skladem
13 290 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 Pro 8/256GB Gray (72105)
Doprava zdarma
skladem
14 490 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 Pro 8/256GB Blue (72084)
Doprava zdarma
skladem
14 490 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 Pro 12/512GB Blue (72195)
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 512 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 Pro 12/512GB Green (72207)
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 512 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 Pro 12/512GB Gray (72217)
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 512 GB |
Dotykový tablet
Lenovo Yoga Tab Plus 12,7 16/256GB Blue
Doprava zdarma
skladem
17 772 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 12.7 |
| Operační systém: | Android 14 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
