POČÍTAČE, KANCELÁŘ
Nejprodávanější produkty v kategorii POČÍTAČE, KANCELÁŘ
| 1 |
|
D-Link 5-Port Gigabit Switch (GO-SW-5G) |
skladem
|
363 Kč | |
| 2 |
|
Canon PG-545 originální - černá |
skladem
|
499 Kč | |
| 3 |
|
TP-Link Archer AX53 WiFi 6 AP, 4 x GLAN, 1x GWAN, 574Mbps 2,4/ 2402Mbps 5GHz, OneMesh |
skladem
|
1 732 Kč |
Celkem 655 produktů
Multifunkční inkoustová tiskárna
HP Smart Tank 675 Wireless AiO
Doprava zdarma
skladem
5 511 Kč
| Typ tiskárny: | Tankový systém |
| Barva: | Bílá |
Dotykový tablet
Honor Pad X9a 128GB Gray
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.5 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Multifunkční inkoustová tiskárna
HP OfficeJet Pro/9730e All-in-One/MF/Ink/A3/LAN/Wi-Fi/USB (537P6B#686)
Doprava zdarma
skladem
6 147 Kč
Notebook 14"
Umax VisionBook 14Wr Flex Celeron N4120, 4GB, 128GB, 14.1", Full HD, bez mechaniky, Intel UHD 600, BT, CAM, Win10 Pro
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 590 Kč
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Typ procesoru: | INTEL Celeron |
| Operační paměť (RAM): | 4 GB |
LED monitor
Samsung Odyssey G40B 25'' (LS25BG400EUXEN)
Doprava zdarma
skladem
6 337 Kč
| Energetická třída: | E |
Dotykový tablet
Lenovo IDEA TAB 11 5G 8/256GB ZAFM0053CZ
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 390 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Lenovo Tab Plus 8 GB / 256 GB 11.5, 256 GB, WF, BT, GPS, Android 14 - šedý
Doprava zdarma
skladem
6 891 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.5 |
| Operační systém: | Android 14 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Lenovo Tab Plus 11,5 8GB 256GB Gray
Doprava zdarma
skladem
6 922 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.5 |
| Operační systém: | Android 14 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Inkoustová tiskárna
Epson WorkForce WF-100W A4, 5.760 x 1.440, wifi + Získejte bezplatně 3 roky záruky
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky
skladem
6 961 Kč
Dotykový tablet
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6/128GB stříbrná (71048)
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 12.1 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6/128GB šedá (70403)
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 12.1 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
LED monitor
Samsung Odyssey G40B 27'' (LS27BG400EUXEN)
Doprava zdarma
skladem
7 044 Kč
| Energetická třída: | E |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
