POČÍTAČE, KANCELÁŘ
Nejprodávanější produkty v kategorii POČÍTAČE, KANCELÁŘ
| 1 |
|
CPA Halo 3D VR-X2 (VR BOX) (HAPPY-3D-VR-X2) bílý |
ihned k expedici
|
298 Kč | |
| 2 |
|
EMOS 5x zásuvka, 3m - bílý |
skladem
|
219 Kč | |
| 3 |
|
Panasonic Ready to Use AA 1900 2ks HHR-3MVE/2BC |
ihned k expedici
|
106 Kč |
Celkem 655 produktů
Prodlužovací kabel
Emos P01130 Prodlužovací kabel spojka 30m, oranžový
skladem
1 086 Kč
| Délka kabelu: | 30 m |
| Barva: | Oranžová |
LED monitor
Asus VP32UQ (90LM06S0-B01E70)
Doprava zdarma
skladem
12 927 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 32 " |
| Energetická třída: | G |
| Rozlišení: | 3840 x 2160 |
Multifunkční inkoustová tiskárna
HP Smart Tank 670 Wireless AiO
Doprava zdarma
skladem
10 017 Kč
| Typ tiskárny: | Tankový systém |
| Barva: | Bílá |
Multifunkční inkoustová tiskárna
HP Smart Tank 675 Wireless AiO
Doprava zdarma
skladem
5 511 Kč
| Typ tiskárny: | Tankový systém |
| Barva: | Bílá |
LED monitor
Samsung Odyssey G40B 27'' (LS27BG400EUXEN)
Doprava zdarma
skladem
7 044 Kč
| Energetická třída: | E |
Dotykový tablet
TCL NXTPAPER 14 + Flip case + T-pen 14.3", 256 GB, WF, BT, GPS, Android 14 - šedý
Doprava zdarma
skladem
10 728 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 14.3 |
| Operační systém: | Android 14 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB zelená (67177)
Doprava zdarma
skladem
4 933 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB šedá (65579)
Doprava zdarma
skladem
4 933 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6/128GB stříbrná (71048)
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 12.1 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 6/128GB šedá (70403)
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 12.1 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Samsung Galaxy Tab S10 Lite WiFi Gray
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 10.9 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Samsung Galaxy Tab S10 Lite WiFi Red
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 10.9 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Lenovo YOGA TAB (ZAG60226CZ)
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.1 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Honor Pad X9a 128GB Gray
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.5 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 Pro 8/256GB Gray (72105)
Doprava zdarma
skladem
14 490 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 8/256GB Blue (71741)
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 8/128GB Blue (71736)
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 8/256GB Green (71703)
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 8/128GB Gray (71701)
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 8/256GB Gray (71696)
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 8/256GB Gray (76172)
Doprava zdarma
skladem
13 290 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
