POČÍTAČE, KANCELÁŘ
Nejprodávanější produkty v kategorii POČÍTAČE, KANCELÁŘ
| 1 |
|
Extol Craft (9175) 4-14mm, možnost nastavení síly úderu |
skladem
|
223 Kč | |
| 2 |
|
Emos SM7006G USB 2.0 A/M - micro B/M, 1m, zelený |
ihned k expedici
|
47 Kč | |
| 3 |
|
Emos SM7006W USB 2.0 A/M - micro B/M, 1m, bílý |
ihned k expedici
|
46 Kč |
Celkem 655 produktů
WiFi router
D-Link AC1200 Extender (DAP-1620)
skladem
1 150 Kč
| Anténní: | Ano |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet antén: | 2 |
LED monitor
Iiyama G-Master GB2766HSU-B1: VA, FullHD@165Hz, 1ms, HDMI, DP, USB, FreeSync, zakřivený, pivot (GB2766HSU-B1)
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 27 " |
| Energetická třída: | E |
Dotykový tablet
TCL TAB 11 Gen2 6/256GB Dark Gray
Doprava zdarma
skladem
4 815 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11 |
| Operační systém: | Android 14 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
LED monitor
Samsung LS32AG320NUXEN
Doprava zdarma
skladem
8 378 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 32 " |
| Energetická třída: | E |
LED monitor
Samsung Odyssey G40B 25'' (LS25BG400EUXEN)
Doprava zdarma
skladem
6 337 Kč
| Energetická třída: | E |
Dotykový tablet
Lenovo Tab Plus 8 GB / 256 GB 11.5, 256 GB, WF, BT, GPS, Android 14 - šedý
Doprava zdarma
skladem
6 891 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.5 |
| Operační systém: | Android 14 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Lenovo Tab Plus 11,5 8GB 256GB Gray
Doprava zdarma
skladem
6 922 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.5 |
| Operační systém: | Android 14 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Redmi Pad 2 8/256GB šedá (65551)
Doprava zdarma
skladem
5 469 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Lenovo IDEA TAB PLUS (ZAG70454CZ)
Doprava zdarma
skladem
8 290 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 12.1 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Samsung X406 Galaxy Tab S10 Lite 5G 128GB Silver
Doprava zdarma
skladem
11 499 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 10.9 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Samsung X406 Galaxy Tab S10 Lite 5G 128GB Gray
Doprava zdarma
skladem
11 499 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 10.9 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Samsung Galaxy Tab A11+ 256GB Gray
Doprava zdarma
skladem
8 650 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Samsung Galaxy Tab A11+ 128GB Gray
Doprava zdarma
skladem
7 070 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Samsung Galaxy Tab A11+ 128GB Silver
Doprava zdarma
skladem
8 090 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G 128GB Gray
Doprava zdarma
skladem
9 304 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G 128GB Silver
Doprava zdarma
skladem
9 304 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 Pro 12/512GB Blue (72195)
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 512 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 Pro 12/512GB Green (72207)
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 512 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 Pro 12/512GB Gray (72217)
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 512 GB |
Dotykový tablet
Xiaomi Pad 8 8/128GB Green (71768)
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11.2 |
| Operační systém: | Android 16 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
