POČÍTAČE, KANCELÁŘ
Nejprodávanější produkty v kategorii POČÍTAČE, KANCELÁŘ
| 1 |
|
Extol Premium (8852203) balení 1000ks, 10mm, 10,6x0,52x1,2mm |
skladem
|
32 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8852502) spony, balení 1000ks, 8mm, 11,3x0,52x0,70mm |
skladem
|
24 Kč | |
| 3 |
|
Canon 0775B003 |
skladem
|
499 Kč |
Celkem 655 produktů
Laserová tiskárna
Brother HL-1110E A4, 20str./ min, 2400 x 600, 1 MB, USB
Doprava zdarma
skladem
2 679 Kč
| Typ tiskárny: | Laserová - černobílá |
| Barva: | Bílá |
Notebook 14"
Umax VisionBook 14WQ LTE/WIN11
Doprava zdarma
skladem
5 290 Kč
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Typ procesoru: | Qualcomm |
| Operační paměť (RAM): | 4 GB |
Prodlužovací kabel
Emos P0517 Prodlužovací kabel 5 zásuvek 7m, bílý
skladem
289 Kč
| Délka kabelu: | 7 m |
| Barva: | Bílá |
Wi-Fi router
TP-Link RE305 AP/Extender/Repeater AC1200 300Mbps 2,4GHz a 867Mbps 5GHz , fixní anténa
skladem
1 002 Kč
| Počet LAN portů: | 1 |
Dotykový tablet
Xiaomi Redmi Pad 2 4G 4/128GB (65580)
Doprava zdarma
skladem
5 465 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 11 |
| Operační systém: | Android 15 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Lenovo IDEA TAB PRO (ZAE40093CZ)
Doprava zdarma
skladem
8 772 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 12.7 |
| Operační systém: | Android 14 |
| Interní paměť (ROM): | 128 GB |
Dotykový tablet
Lenovo IDEA TAB PRO (ZAE40120CZ)
Doprava zdarma
skladem
9 322 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 12.7 |
| Operační systém: | Android 14 |
| Interní paměť (ROM): | 256 GB |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
