Nože
Nejprodávanější produkty v kategorii Nože
| 1 |
|
CS Solingen CS 020118 |
skladem
|
404 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 001278 |
skladem
|
126 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS 037871 |
skladem
|
342 Kč |
Celkem 207 produktů
Sada kuchyňských nožů
Kela KL 11286
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Počet kusů v sadě: | 5 |
Sada kuchyňských nožů
Kela KL 11288
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Počet kusů v sadě: | 5 |
Nůž
G21 Nůž Gourmet Damascus 18 cm
skladem
1 090 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Univerzální |
Nůž
CS Solingen CS-063894 porcovací nerezová ocel 20 cm Stern
skladem
329 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS-070540 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
354 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Nůž santoku
CS Solingen CS-070571 s titanovým povrchem 16 cm GARMISCH
skladem
363 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 16 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Loupací nůž
CS Solingen CS-070724 s titanovým povrchem 9 cm GARMISCH
skladem
260 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Porcovací nůž
CS Solingen CS-070519 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
311 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Loupací nůž
CS Solingen CS-064211 nerezová ocel 9 cm Stern
skladem
190 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Sada nožů
Bergner BG-8911-MM v dřevěném bloku 6 ks NATURE
skladem
1 089 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 25 cm, 20 cm, 12.5 cm, 12 cm, 8 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na pečivo, univerzální, loupací, porcovací, steakový |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
