Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Berlingerhaus BH 1343 Sada dóz 3 ks set Metallic red Passion Collection |
skladem
|
813 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL-11788 KAJA akátové dřevo 30 cm |
skladem
|
1 082 Kč | |
| 3 |
|
Kela KL-12066 skladovací SALENA 12 x 17 cm |
skladem
|
486 Kč |
Celkem 2524 produktů
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6611 28 cm Shiny Black Collection
skladem
513 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pečící plech s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7856 a kovovým košem 30 x 20,5 cm Black Rose Collection
skladem
511 Kč
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2950 nerez 6 ks Matte Black Collection
skladem
509 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na chléb, univerzální, na zeleninu, santoku |
Pánev
Kela KL 11560 18cm KERROS
skladem
509 Kč
| Průměr: | 18 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramický |
Pánev WOK s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1638 28 cm Black Rose Collection
ihned k expedici
508 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev prohazovací
Berlingerhaus BH 1302 26 cm Burgundy Metallic Line
ihned k expedici
504 Kč
| Průměr: | 26 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Servírovací a zapékací miska
CS Solingen CS-075965 litinová Xanten 13 x 10 cm červená
skladem
504 Kč
Kráječ / škrabka
de Buyer 3302.12N, zaoblený kráječ / škrabka, 11 x 9,5 cm, pružná ocel
skladem
502 Kč
Pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-060640 24 cm EMDEN
skladem
501 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
