Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Berlingerhaus BH-6818 nerez 0,75 l Shiny Black Collection |
skladem
|
286 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-6612 28 cm Shiny Black Collection |
skladem
|
738 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-008550 nerez 27,4 cm Exquisite |
skladem
|
145 Kč |
Celkem 2524 produktů
Konvice na čaj
Kela (KL-12536) LUNA termosklo 1,5 l
skladem
618 Kč
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Materiál: | Termosklo |
Sada pečicích forem s titanovým nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus LP-KL-119P 2 ks Shiny Black Edition
skladem
618 Kč
Konvička na čaj a kávu
Kela KL-10884 Konvička na čaj a kávu VERONA French Press 1 l šedá
skladem
611 Kč
Pánev grilovací s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-075002 MÜNSTER 28 cm
skladem
611 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Elektrický mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9556 sada 2 ks Antracit Collection
skladem
611 Kč
| Typ: | Elektrický |
WOK pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-074982 MUNSTER 28 cm
skladem
611 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev na palačinky s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-075040 Pánev na palačinky s nepřilnavým povrchem MUNSTER 28 cm
skladem
611 Kč
Elektrický mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9499 sada 2 ks Black Rose Collection
skladem
611 Kč
Lívanečník s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7792 Smajlíci 26 cm Sahara Collection
skladem
611 Kč
Lívanečník s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7794 26 cm 7 pozic Sahara Collection
skladem
611 Kč
| Průměr: | 26 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
