Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
CS Solingen CS-075248 litinový Xanten 36 x 28 cm červený |
skladem
|
2 230 Kč | |
| 2 |
|
Excellent KO-A12405690 s držákem sada 3 ks |
skladem
|
318 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-6913 s odnímatelnou rukojetí 28 cm Carbon PRO Line |
skladem
|
638 Kč |
Celkem 2525 produktů
Pánev na ryby a steaky s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7170 35 cm Rosegold Metallic Line
skladem
643 Kč
Forma na pečení
de Buyer 6820.55N, forma pro výrobu Canelés, měď, vroubkovaná, průměr 5,5 cm
skladem
639 Kč
Forma na pečení
de Buyer 4712.12, na mini savariny nebo donuty, 12 ks, nepřilnavý povrch, 34,3 x 26,2 x 2,2 cm, rozměr 12 x 7 cm
skladem
638 Kč
Pánev
Berlingerhaus BH-6913 s odnímatelnou rukojetí 28 cm Carbon PRO Line
skladem
638 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Sada nožů s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-2552 + prkénko 6 ks Burgundy Line
skladem
638 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský, santoku, na pečivo, univerzální, loupací |
Elektrický mlýnek na sůl a pepř
Berlingerhaus BH-7217 sada 2 ks Burgundy Metallic Line
skladem
637 Kč
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1256 20 cm Burgundy Metallic Line
skladem
635 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Elektrický mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9543 sada 2 ks Matte Black Collection
skladem
635 Kč
Pánev na ryby s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8191 35x25 cm Matte Black Collection
skladem
635 Kč
Pánev hluboká s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8178 28 cm Matte Black Collection
skladem
635 Kč
Pánev na ryby s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8134 35x25 cm Antracit collection
skladem
635 Kč
Pánev s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-30192-GR MIDNIGHT 24 cm zelená
skladem
635 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
