Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
CS Solingen CS 037994 |
skladem
|
306 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL 17867 |
skladem
|
198 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-7875 10 cm Rose Gold |
skladem
|
269 Kč |
Celkem 2525 produktů
Skleněná konvice
Kela KL 11398 PITCHER džus 1,6l
skladem
803 Kč
| Celkový objem: | 1.6 l |
| Materiál: | Sklo, nerez |
Kastrol s titanovým nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-7066 20 cm Aspen Collection
skladem
800 Kč
Nerezový hrnec
Pyramis 24 ZEON 5,2l 015224201
ihned k expedici
499 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-30193-GR MIDNIGHT 28 cm zelená
skladem
795 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nerezový hrnec
Pyramis 20 STEEL LINE 2,5l 014005701
ihned k expedici
499 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Forma na pečení
de Buyer 4712.24, forma na savarin, nepřilnavý povrch, rovnoměrné pečení, průměr 24 cm
skladem
788 Kč
Podložka na pečení
de Buyer 4931.40N, skleněná vlákna potažená silikonem, multifunkční, nepřilnavá, pro intenzivní použití, 40 x 30 cm
skladem
783 Kč
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2946 s magnetickým držákem z akátového dřeva 6 ks Taupe Collection
skladem
781 Kč
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2943 s magnetickým držákem z akátového dřeva 6 ks Matt Black Collection
skladem
781 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
