Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Berlingerhaus BH-7828 se sítkem 1 l termosklo |
skladem
|
400 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-069681 Steinfurt 28 cm |
skladem
|
605 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-8325 15 ks Sahara Nordic Collection |
skladem
|
5 395 Kč |
Celkem 2525 produktů
Nůž
G21 Nůž Gourmet Damascus 13 cm
skladem
890 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2944 s magnetickým držákem z akátového dřeva 6 ks Leonardo Collection
skladem
888 Kč
Kastrol s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-6572 Kastrol s titanovým povrchem 24 cm Primal Gloss Collection 2 poklice
ihned k expedici
878 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 4.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev
Kela KL-11561 20cm KERROS
skladem
871 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
