Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
CS Solingen CS-064525 Marburg 24cm |
skladem
|
443 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-8078 3 ks Sahara Collection |
ihned k expedici
|
1 715 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-6145 9 ks Burgundy Metallic Line |
skladem
|
1 737 Kč |
Celkem 2525 produktů
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-069568 hluboká Solaris Pro 32 cm
skladem
924 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-063887 Solaris Pro 40 cm
skladem
919 Kč
| Průměr: | 40 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Typ pánve: | Hluboká |
Pánev hluboká s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1518 28 cm Rosegold Metallic Line
skladem
916 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Rendlík
CS Solingen CS-060527 s cedící poklicí nerez Aron 16 cm
skladem
916 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Pánev hluboká s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8032 24 cm Leonardo Collection
skladem
915 Kč
Pánev s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8314 24 cm Sahara Nordic Collection
skladem
915 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
