Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL-12063 NAMUR plast / dřevo antracit |
skladem
|
1 066 Kč | |
| 2 |
|
HIT HT-22150299 nerez tvar vejce |
skladem
|
215 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-9649 2v1 Matt Green Collection |
skladem
|
351 Kč |
Celkem 2525 produktů
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1291 Sada nádobí s mramorovým povrchem 3 ks Metallic Line červená
skladem
1 036 Kč
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
WOK pánev s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8065 30 cm Sahara Collection
skladem
1 036 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Kastrol s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1931 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 030 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 6.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pekáč
Banquet Pekáč Premium Dark Brown
Doprava zdarma
skladem
1 019 Kč
| Celkový objem: | 5 a více l |
| Materiál: | Ostatní |
Pánev nerezová
Kela KL-10189 Pánev nerez 18/10 FLAVORIA 28 cm
skladem
1 011 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Kastrol s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8039 s poklicí 30 cm Leonardo Collection
skladem
1 011 Kč
Šlehací metla
de Buyer 2610.30, Göma, 32 cm, ergonomická, šlehání, míchání, emulgování
skladem
1 009 Kč
Forma na bábovku
de Buyer 4701.22, nedeformovatelná, vodotěsná, nepřilnavá, materiál železo, 22 x 10 cm
skladem
1 009 Kč
Šlehací metla
de Buyer 2610.35, GÖMA, 35 cm, ergonomická, šlehání, míchání, emulgování
skladem
1 009 Kč
Pekáč s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1640 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 004 Kč
| Celkový objem: | 3.8 l |
| Materiál: | Kovaný hliník |
Hrnec s poklicí
Blaumann BL-1012 nerez 12,5 l Gourmet Line
skladem
999 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 12.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
