Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL 15157 |
skladem
|
1 904 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL 19050 PROFI nerez 4,5 cm |
skladem
|
151 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-8571 3 šálky Sahara Collection |
ihned k expedici
|
280 Kč |
Celkem 2525 produktů
Termoska s pumpičkou
CS Solingen CS 050696
skladem
1 082 Kč
| Celkový objem: | 3 l |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Nerez |
Rendlík
Kela KL-10183 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm
skladem
1 082 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pekáč / hrnec
Blaumann BL 1005 s poklicí nerez 32 cm Gourmet Line
skladem
1 082 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Materiál: | Nerez |
Kastrol s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8102 28 cm Taupe Collection
skladem
1 081 Kč
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1516 28 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Poklice
de Buyer 4112.32 skleněná, průměr 32 cm, pro pánve a hrnce s vyšším okrajem
skladem
1 075 Kč
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1515 24 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 074 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10174 Hrnec s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 16 cm
skladem
1 074 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev hluboká s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1261 32 cm Burgundy Metallic Line
skladem
1 071 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
