Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
CS Solingen CS-070489 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH |
skladem
|
328 Kč | |
| 2 |
|
Pyramis 28 ZEON 8,6l 015228201 |
ihned k expedici
|
1 271 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-7805 se sítkem termosklo 1 l |
skladem
|
429 Kč |
Celkem 2515 produktů
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8042 28 cm Leonardo Collection
skladem
1 255 Kč
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1288 Pánev s mramorovým povrchem sada 3 ks Burgundy Metallic Line
skladem
1 241 Kč
| Průměr: | 20 cm, 24 cm, 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Servírovací mísa
Berlingerhaus BH 1385 s tácem nerez / sklo 3 L
skladem
1 237 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Sklo |
Pánev hliniková
Kela KL 11568
skladem
1 230 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Poklice
de Buyer 4111.32, skleněná poklice, o 32, hrana z nerezové oceli, dřevěný úchyt
skladem
1 229 Kč
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1946 s odnímatelnou rukojetí + víko Burgundy Metallic Line 28 cm
skladem
1 220 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Konvice na čaj
Kela KL 16941
skladem
1 219 Kč
| Celkový objem: | 1.8 l |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
Kastrol s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6924 30 cm Carbon PRO Line
skladem
1 219 Kč
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10956
skladem
1 218 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
WOK pánev
de Buyer 3122.00, stojan / držák na pánev WOK, indukční desky, 35,5 cm průměr
skladem
1 202 Kč
Ocelová pánev
de Buyer 5110.24, CARBONE PLUS, uhlíková ocel, průměr 24 cm
skladem
1 199 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
