Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL 17580 |
skladem
|
176 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 050634 |
skladem
|
896 Kč | |
| 3 |
|
AiT kuchyňský skládací GH19, mix barev |
ihned k expedici
|
24 Kč |
Celkem 2515 produktů
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-050054 Pánev nerez s nepřilnavým povrchem 28 cm PRO-X
skladem
1 329 Kč
Nerezová čajová konvička
Kela KL 11355
skladem
1 324 Kč
| Celkový objem: | 0.9 l |
| Materiál: | Nerez |
| Barva: | Stříbrná |
Pánev na palačinky
Kela KL 15155
skladem
1 323 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Hrnec
Kela KL 11550
Doprava zdarma
skladem
1 319 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s nepřilnavým povrchem a poklicí
Kela KL-12225 Kastrol s nepřilnavým povrchem a poklicí STELLA NOVA 16 cm
skladem
1 314 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev
Kela KL-12600 Rhino černá 24cm
skladem
1 314 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Barva: | Černá |
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8167 3 ks Black Rose Collection
skladem
1 314 Kč
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
