Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Berlingerhaus BH 1261 32 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
1 071 Kč | |
| 2 |
|
FAT FREE 3 |
ihned k expedici
|
399 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-1931 28 cm Black Rose Collection |
skladem
|
1 030 Kč |
Celkem 2515 produktů
Nůž porcovací
CS Solingen CS-071257 nerezová ocel 18 cm KONSTANZ
skladem
1 485 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS-071226 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ
skladem
1 485 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Sada pánví s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1669 3 ks Metallic Line Rose Gold Edition
skladem
1 483 Kč
Ocelová pánev
de Buyer 5110.28, CARBONE PLUS, uhlíková ocel, 28 cm
skladem
1 473 Kč
| Průměr: | 28 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-15154 KERROS 32 cm
skladem
1 470 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Sada nádobí
CS Solingen CS-054953 nerez Belm 7 ks
skladem
1 470 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12216 STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 470 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Kastrol s poklicí
Kela KL-10172 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm
skladem
1 470 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.4 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Chlebovka
Berlingerhaus BH-6730 nerez se sadou 3 ks skladovacích nádob Metallic Line Rose Gold Edition
skladem
1 468 Kč
Kuchyňský nůž
Lion Sabatier International 974684 Deba, japonský nůž, rukojeť zebrano
skladem
1 463 Kč
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8043 30 cm Leonardo Collection
skladem
1 449 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
