Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
CS Solingen CS-060565 s cedící poklicí nerez Aron 20 cm |
skladem
|
1 392 Kč | |
| 2 |
|
Pyramis 30 RED DIAMOND 014012201 |
ihned k expedici
|
499 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-7807 french press 1 l Black Silver Collection |
skladem
|
415 Kč |
Celkem 2515 produktů
Pánev s nepřilnavým povrchem
de Buyer 5214.24, BLUE CARBON, hluboká, modrá ocel, průměr 24 cm, výška 7,7 cm
skladem
1 623 Kč
Forma na pečení
de Buyer 1852.01D, mini financiers (obdélníčky), 25 kusů, 30 x 20 cm, silikon
skladem
1 619 Kč
Odnímatelná rukojeť
de Buyer 3660.00 LOQY, dva upevňovací body, litá nerezová ocel, doživotní záruka
skladem
1 618 Kč
Zdobící sada
de Buyer 2114.20 ST Steel, zdobící sada na dorty, nerezové, 26 ks, pouzdro
skladem
1 611 Kč
Forma na pečení
de Buyer 5362.60, rovné hrany, modrá ocel, pro vysoké teploty, robustní podnos, 60 x 40 x 2 cm
skladem
1 611 Kč
Kuchařský nůž
CS Solingen CS-071196 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ
skladem
1 603 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Kastrol s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12218 s poklicí STELLA NOVA 20 cm
skladem
1 599 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada nožů ve stojanu
CS Solingen CS 061630 6 ks LYCHEN
skladem
1 598 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 13 cm, 20 cm |
| Počet kusů v sadě: | 6 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
