Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
CS Solingen CS 028831 |
skladem
|
667 Kč | |
| 2 |
|
Edco ED-287216 Úložný box na potraviny sada 16 ks |
ihned k expedici
|
369 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-069605 Steinfurt 24 cm |
skladem
|
400 Kč |
Celkem 2515 produktů
Pekáč s poklicí
CS Solingen CS-061920 litinový Xanten 36 cm černý
skladem
1 795 Kč
| Celkový objem: | 3,5 l |
| Materiál: | Litina |
Pekáč s poklicí
CS Solingen CS-070052 litinový Xanten 36 cm
skladem
1 789 Kč
| Celkový objem: | 3.5 l |
| Materiál: | Litina |
Sada nožů
CS Solingen CS 056940 v otočném stojanu PREMIUM 8 ks
ihned k expedici
1 767 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12 cm, 20 cm, 23 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Sada nádobí
CS Solingen CS-075088 nerez 7 ks TRIER
skladem
1 742 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Sada nádobí s mramorovým povrchom
Berlingerhaus BH-6145 9 ks Burgundy Metallic Line
skladem
1 737 Kč
| Počet kusů v sadě: | 9 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7052 Sada nádobí s mramorovým povrchem 6 ks Carbon PRO Line
skladem
1 733 Kč
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7051 6 ks Rosegold Metallic Line
skladem
1 733 Kč
Pánev na palačinky s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12223 STELLA NOVA 32 cm
skladem
1 724 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12224 STELLA NOVA 32 cm
skladem
1 724 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Sada pánví s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8078 3 ks Sahara Collection
ihned k expedici
1 715 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
