Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
CS Solingen CS 001308 |
ihned k expedici
|
124 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 029715 |
skladem
|
303 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH 1256 20 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
635 Kč |
Celkem 2515 produktů
Kastrol s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12219 s poklicí STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 851 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pekáč s poklicí
CS Solingen CS-090975 Pekáč s poklicí litinový Xanten 37 x 22 cm červený
skladem
1 847 Kč
Pekáč
Kela KL-15152 obdélníkový 32 cm KERROS
skladem
1 841 Kč
| Celkový objem: | 4.5 l |
| Materiál: | Litý hliník |
Pekáč z litého hliníku čtvercový s poklicí
Kela KL 11553
skladem
1 809 Kč
| Celkový objem: | 6 l |
| Materiál: | Hliník |
Nepřilnavá pánev
de Buyer 8485.26, Choc Resto Induction, nepřilnavá, palačinky, 26 cm
skladem
1 805 Kč
Sada rendlíků
Bergner BG-32293-MM nerez s nepřilnavým povrchem ClickCook 3 ks 16, 18, 20 cm
skladem
1 799 Kč
| Průměr: | 16 cm, 18 cm, 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Farmářská pánev
Kela KL-12614 Calido litinová světle šedá kulatá 16,0cm 28,0cm 3,8l
skladem
1 799 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
