Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL-11870 KATANA bambus 23 x 15 cm |
skladem
|
96 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL-12639 skladovací Aurelia sklo 4,5cm 11,5cm 0,17l |
skladem
|
151 Kč | |
| 3 |
|
Kela KL-12217 STELLA NOVA 28 cm |
skladem
|
1 294 Kč |
Celkem 2537 produktů
Kuchyňský nůž
CS Solingen CS-070694 s titanovým povrchem 9 cm GARMISCH
skladem
238 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Nůž na citrusy
CS Solingen CS-070663 s titanovým povrchem 10 cm GARMISCH CS SOLINGEN CS-070663
skladem
238 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 10 cm |
| Typ nože: | Nůž na citrusy |
Pánev na pizzu s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7934 32 cm Matte Black Collection
skladem
238 Kč
Pánev na pizzu s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8688 32cm Anthracite Collection
skladem
235 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Forma na biskupský chlebíček s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7920 Sahara Collection
skladem
235 Kč
Kruhový rám
de Buyer 3091.22N, kruhový rám, 22 cm, pro výrobu kláčů a quichů, hladký vnitřní povrch
skladem
235 Kč
Pánev na pizzu s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7930 32 cm Matte Green Collection
skladem
235 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
