Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Excellent KO-784230650 Mlýnek na pepř a sůl bambus 31 cm |
skladem
|
285 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL-12631 Apart plast černá |
skladem
|
151 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-7901 29,5x26,5 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
298 Kč |
Celkem 2537 produktů
Nůž
CS Solingen CS 038052
skladem
278 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Univerzální poklice
CS Solingen CS-097301 Univerzální poklice SOLA se silikonovým okrajem 20/22/24 cm
skladem
275 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm, 22 cm, 24 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Nůž krájecí kuchyňský
CS Solingen CS 020057
skladem
275 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 10 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Mlékovar s titanovým nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-7078 16 cm Aspen Collection
skladem
275 Kč
Forma na pečení
Berlingerhaus BH-6809 Forma s nepřilnavým povrchem 3v1 Shiny Black Collection 39x27x7,5cm
ihned k expedici
270 Kč
Nůž loupací
CS Solingen CS 038021
skladem
268 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
