Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
CS Solingen CS 028817 |
skladem
|
465 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH 1265 28 cm Metallic Line červená |
skladem
|
842 Kč | |
| 3 |
|
G21 Gourmet Miracle s cedníkem, 9 dílů, nerez/greblon |
skladem
|
3 490 Kč |
Celkem 2537 produktů
Pekáč z litého hliníku čtvercový s poklicí
Kela KL 11553
skladem
1 583 Kč
| Celkový objem: | 6 l |
| Materiál: | Hliník |
Pánev na palačinky s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12223 STELLA NOVA 32 cm
skladem
1 583 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Kastrol s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12219 s poklicí STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 583 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12224 STELLA NOVA 32 cm
skladem
1 583 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7047 6 ks Rosegold Metallic Line
skladem
1 583 Kč
Pekáč
Kela KL-11940 litinový s poklicí CALIDO 21 cm
skladem
1 587 Kč
| Celkový objem: | 2,5 l |
| Materiál: | Litina |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
