Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL 11550 |
skladem
|
1 359 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 028817 |
skladem
|
465 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-2976 nerez 4 ks Leonardo Collection |
skladem
|
804 Kč |
Celkem 2537 produktů
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12216 STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 514 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s nepřilnavým povrchem
de Buyer 5200.28, BLUE CARBON, univerzální, modrá ocel, průměr 28 cm, výška 5 cm
skladem
1 518 Kč
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10960
skladem
1 519 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 6 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pečící papír
de Buyer 4359.00, nebělený, potažený silikonem, 60 x 40 cm, výška 0,01 mm, opakovaně použitelný
skladem
1 536 Kč
Tlakový hrnec
Bergner BG-4448-MM CRETA nerez 6 litrů, 22 cm
ihned k expedici
1 538 Kč
| Celkový objem: | 6 l |
| Počet kusů v sadě: | 2 |
| Indukční ohřev: | Ne |
Sada pánví s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8323 3 ks Sahara Nordic Collection
skladem
1 538 Kč
Sada pánví s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8304 4 ks Leonardo Nordic Collection
skladem
1 538 Kč
Pekáč
Berlingerhaus BH-6498 litinový s poklicí 26 cm Burgundy Line
skladem
1 551 Kč
| Celkový objem: | 2.57 l |
| Materiál: | Litina |
Pánev
Berlingerhaus BH-6796 s odnímatelnou rukojetí sada 5 ks Burgundy Metallic Line gril
skladem
1 558 Kč
Hrnec s kamennovým povrchem
Pyramis 24 STONE CHEF 5l 014003801
ihned k expedici
1 560 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
