Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Homestyling KO-A35400610vetv z kokosového vlákna 39 x 59 cm větve |
skladem
|
215 Kč | |
| 2 |
|
Bergner BGEU-5501 BASTER 20 cm nerez |
skladem
|
433 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-8736 lahev nerez 0,5 l Sahara Collection |
skladem
|
314 Kč |
Celkem 2539 produktů
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8378 28 cm Deep Sea Collection
skladem
1 295 Kč
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8132 28 cm Antracit Collection
skladem
1 295 Kč
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8340 28 cm Taupe Nordic Collection
skladem
1 295 Kč
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8321 28 cm Sahara Nordic Collection BH-8321
skladem
1 295 Kč
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8302 28 cm Leonardo Nordic Collection
skladem
1 295 Kč
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8359 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 295 Kč
Kastrol s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6924 30 cm Carbon PRO Line
skladem
1 297 Kč
Pánev
Kela KL-12600 Rhino černá 24cm
skladem
1 297 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Barva: | Černá |
Sada nožů ve stojanu
CS Solingen CS 061630 6 ks LYCHEN
skladem
1 299 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 13 cm, 20 cm |
| Počet kusů v sadě: | 6 |
Tlakový hrnec
CS Solingen CS-077365 6 l KAISERSLAUTERN
skladem
1 299 Kč
| Celkový objem: | 6 |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kuchařský nůž
CS Solingen CS-071196 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ
skladem
1 315 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Kastrol s nepřilnavým povrchem a poklicí
Kela KL-12225 Kastrol s nepřilnavým povrchem a poklicí STELLA NOVA 16 cm
skladem
1 328 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8167 3 ks Black Rose Collection
skladem
1 338 Kč
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
