Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL-10189 Pánev nerez 18/10 FLAVORIA 28 cm |
skladem
|
1 011 Kč | |
| 2 |
|
Berghoff BF-3950255 Box obědový sada 6 ks LEO zelená |
skladem
|
636 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-029685 nerez / nylon 36 cm Exquisite |
skladem
|
185 Kč |
Celkem 2539 produktů
Sada nádobí
CS Solingen CS-066574 s cedící poklicí nerez Leipzig 6 ks
skladem
1 260 Kč
| Počet kusů v sadě: | 6 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Sada nádobí
Excellent KO-170422650 Sada nádobí nerez 7 ks
skladem
1 261 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12224 STELLA NOVA 32 cm (lehce poškozeno)
ihned k expedici
629 Kč
Pánev s nepřilnavým povrchem
de Buyer 5200.26, BLUE CARBON, univerzální, modrá ocel, průměr 26 cm, výška 4,8 cm
skladem
1 276 Kč
Sada kuchyňských nožů
Kela KL 11288
skladem
1 277 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Počet kusů v sadě: | 5 |
Pánev nerezová s poklicí
Kela KL-10185 Pánev s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 24 cm
skladem
1 277 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-10202 Flavoria nerez 18/10 24 cm
skladem
1 277 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nerezový hrnec
Pyramis 28 ZEON 8,6l 015228201
ihned k expedici
1 292 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 8.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev
CS Solingen CS-050023 nerezová ocel 28 x 5 cm Pro-X
skladem
1 293 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8042 28 cm Leonardo Collection
skladem
1 293 Kč
Kastrol s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8202 s poklicí 28 cm Matte Green Collection
skladem
1 294 Kč
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12217 STELLA NOVA 28 cm
skladem
1 294 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
