Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Berlingerhaus BH-6493 litinový s poklicí 26 cm Black Rose Collection |
skladem
|
1 484 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-076009 litinová Xanten 13 x 10 cm bílá |
ihned k expedici
|
549 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-7890 hranatá s titanovým povrchem 28 x 28 cm Matte Black Collection |
skladem
|
394 Kč |
Celkem 2539 produktů
Poklice
de Buyer 3709.18N AFFINITY, poklička, nerez, k řadě Affinity, Prima Matera, Inocuivre, průměr 18 cm
skladem
1 216 Kč
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10957
skladem
1 223 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Hrnec
Kela KL 11552 KERROS 3,2L, greblon
skladem
1 223 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Poklice
de Buyer 3709.20N AFFINITY, poklice, nerez, k řadě Affinity, Prima Matera, Inocuivre, průměr 20 cm
skladem
1 225 Kč
Poklice
de Buyer 4111.32, skleněná poklice, o 32, hrana z nerezové oceli, dřevěný úchyt
skladem
1 230 Kč
Servírovací mísa
Berlingerhaus BH 1385 s tácem nerez / sklo 3 L
skladem
1 237 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Sklo |
Nůž santoku
CS Solingen CS-071288 damascénská nerezová ocel 18 cm KONSTANZ
skladem
1 238 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Hrnec
CS Solingen CS-075200 s poklicí nerez 32 cm TRIER
skladem
1 238 Kč
| Celkový objem: | 22.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Sada pánví s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8399 3 ks Sahara Marble Collection
skladem
1 238 Kč
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1288 Pánev s mramorovým povrchem sada 3 ks Burgundy Metallic Line
skladem
1 241 Kč
| Průměr: | 20 cm, 24 cm, 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1946 s odnímatelnou rukojetí + víko Burgundy Metallic Line 28 cm
skladem
1 241 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
