Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL 23335 |
skladem
|
50 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL 11553 |
skladem
|
1 583 Kč | |
| 3 |
|
Kela KL-10556 Bera 0,8 L |
skladem
|
151 Kč |
Celkem 2539 produktů
Konvice na čaj
Kela KL 16940
skladem
1 075 Kč
| Celkový objem: | 1.3 l |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1258 28 cm Burgundy Metallic Line
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 6.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1516 28 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1515 24 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Pekáč / hrnec
Blaumann BL 1005 s poklicí nerez 32 cm Gourmet Line
skladem
1 075 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Materiál: | Nerez |
Pekáč s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1640 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 075 Kč
| Celkový objem: | 3.8 l |
| Materiál: | Kovaný hliník |
Kastrol s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8102 28 cm Taupe Collection
skladem
1 075 Kč
Pánev hluboká s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8069 30 cm Sahara Collection
skladem
1 075 Kč
Kastrol s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8189 28 cm Matte Black Collection
skladem
1 075 Kč
Sada nádobí
CS Solingen CS-054953 nerez Belm 7 ks
skladem
1 080 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Hrnec
CS Solingen CS-060565 s cedící poklicí nerez Aron 20 cm
skladem
1 089 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nůž porcovací
CS Solingen CS-071257 nerezová ocel 18 cm KONSTANZ
skladem
1 089 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS-071226 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ
skladem
1 089 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
