Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Berlingerhaus BH-9543 sada 2 ks Matte Black Collection |
skladem
|
647 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-8562 9 šálků Black Rose Collection |
skladem
|
372 Kč | |
| 3 |
|
Kela KL-12859 litinový s poklicí CALIDO 29x23x11cm šedá |
skladem
|
2 618 Kč |
Celkem 2539 produktů
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2492 s nepřilnavým povrchem 11 ks ve stojanu Matte Black Collection
skladem
1 044 Kč
Poklice
de Buyer 4112.32 skleněná, průměr 32 cm, pro pánve a hrnce s vyšším okrajem
skladem
1 055 Kč
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-063887 Solaris Pro 40 cm
skladem
1 057 Kč
| Průměr: | 40 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Typ pánve: | Hluboká |
Pánev s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8099 s poklicí 32 cm Taupe Collection
skladem
1 066 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-3135 nerez 4 ks Matte Black Collection
skladem
1 066 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský, Santoku, Univerzální, Loupací |
Pánev hluboká s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1261 32 cm Burgundy Metallic Line
skladem
1 071 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1258 28 cm Burgundy Metallic Line
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 6.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12215 STELLA NOVA 20 cm
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10174 Hrnec s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 16 cm
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s titanovým nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-7068 28 cm Aspen Collection
skladem
1 075 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
