Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
CS Solingen CS 003128 |
skladem
|
284 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-064426 s mramorovým designem Marburg 35x25cm |
skladem
|
315 Kč | |
| 3 |
|
Blaumann BL-1006 nerez 16 cm Gourmet Line |
skladem
|
479 Kč |
Celkem 2539 produktů
Hrnec
CS Solingen CS-075163 s poklicí nerez 24 cm TRIER
ihned k expedici
956 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 10.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada nádobí
Bergner BGEU-5508 nerez 5 ks Ronda černá
skladem
959 Kč
| Počet kusů v sadě: | 5 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pekáč kulatý s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1519 28 cm Rosegold Metallic Line
skladem
959 Kč
| Materiál: | Hliník |
Kastrol s poklicí
Kela KL-10171 Kastrol s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 16 cm
skladem
962 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev grilovací s poklicí a mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1599 28 cm Forest Line
skladem
967 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Plech na pečení
de Buyer 5363.40, plech na pečení, oblé hrany, modrá ocel, rozměry 40 x 30 x 1 cm
skladem
968 Kč
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-050054 Pánev nerez s nepřilnavým povrchem 28 cm PRO-X
skladem
974 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
